З метою інформування про небезпеку вибухо-небезпечних предметів Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD провів 8 листопада 2017 року цікаві зустрічі з вихованцями та учнями НВК за темою: "Інформування про мінну небезпеку".
       Діти брали активну участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, намагалися вивчити види мін, знаходили правильні відповіді на питання гостей, розглядали і запам’ятовували небезпечні предмети, які можуть зустрітися в житті.
       Учні та вчителі вдячні Швейцарському фонду FSD за цікавий захід!

Переглядів: 392 | Додав: Matvienko | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

З 30 жовтня по 1 листопада в м.Северодонецьк учні Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" прийняли участь в І моделі ООН в Луганській області.
       Модель Організації Об’єднаних Націй — це синтез наукової конференції та рольової гри, в ході якої студенти та учні старших класів на декількох офіційних мовах ООН відтворюють роботу органів цієї Організації, набувають дипломатичні, лідерські, ораторські навички та вміння приходити до компромісу.
        Представники 8-ми шкіл Луганської області - по 5 делегатів, відтворили діяльність двох справжніх комітетів ООН — Ради Безпеки і Економічної і соціальної ради.

Переглядів: 461 | Додав: Matvienko | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

В Комишуваському НВК "ЗНЗ-ДНЗ" закінчився тиждень "Безпека на залізниці" Вчителі та вихователі познайомили дітей з правилами безпечної поведінки на залізниці

Переглядів: 352 | Додав: Matvienko | Дата: 22.10.2017 | Коментарі (0)

В рамках акції "Вітамін С для Героїв" та напередодні свята День захисника України, учні Комишуваського НВК зібрали подарунки для військовослужбовців, це овочі та фрукти, обереги, малюнки, вітальні листівки. Все зібране подарували на блокпостах з найкращіми побажаннями здоров'я та миру!

Переглядів: 405 | Додав: Matvienko | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (0)

З нагоди урочистого свята Дня захисника Вітчизни у Комишуваському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» з 9 по 14 жовтня пройшла низка заходів для дітей старшого дошкільного віку.

Діти разом з вихователем Субботою Мариною Василівною виготовили вітальні листівки воїнам, організували тематичну в ... Читати далі »

Переглядів: 321 | Додав: Matvienko | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (0)

Напередодні Дня захистника України до учів 8-11 класів завітав капелан ВЧ 3066 Миколай Візер, де провів цікаву бесіду про свято Покрови Пресвятої Богородиці. Дуже дякуємо Вам! Будемо раді бачити Вас знову в нашій школі!

Переглядів: 446 | Додав: Matvienko | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 343 | Додав: Matvienko | Дата: 03.10.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 352 | Додав: Matvienko | Дата: 03.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 30 31 »