В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.    Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.
    Сьогодні День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.

Переглядів: 339 | Додав: Matvienko | Дата: 24.01.2018 | Коментарі (0)

2018 рік почався з подяк та солодких подарунків всім учасникам районних предметних олімпіад та районних конкурсів за І семестр. Дуже гарна мотивація, з новими силами і натхненням починаємо ІІ семестр!

Переглядів: 328 | Додав: Matvienko | Дата: 24.01.2018 | Коментарі (0)

22 грудня для вихованців ДНЗ і учнів 1-10 класів була проведена пізнавально-розважальна програма "Країна здоров'я". Особливо сподобалась вистава театру "Морська історія".
      Комишуваський НВК висловлює велику подяку від імені всіх дітей БО "АДРА України", при фінансовій підтримці "Співпраця з Німеччиною" за виставу і чудові подарунки!!!

Переглядів: 340 | Додав: Matvienko | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)

- Погляньте, як хороше в нашій залі! А знаєте чому? Зустрічали свято Святого Миколая. Цей добрий дідусь разом з янголятами, завітав у дитячу ланку Комишуваського НВК, а чортик різочками наказав неслух'яних. Слухали пісні, водили хороводи, усі слухняні діти отримали солодкі подарунки! Зі Святом всіх людей вітаємо. Щастя, здоров'я, миру всім вам бажаємо.

Переглядів: 349 | Додав: Matvienko | Дата: 23.12.2017 | Коментарі (0)

Грамотою нагороджується колектив вихователів Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ"за зайняте І місце в районному огляд-конкурсі творчих авторських робіт з образотоворчого мистецтва "УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ" (номінація -творча робота працівника). Вітаємо вас, дівчата, наснаги та подальших успіхів у роботі!!!!

Переглядів: 317 | Додав: Matvienko | Дата: 23.12.2017 | Коментарі (0)

8 грудня у нашому НВК пройшов Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру", в якому брали участь 14 учасників з 2 по 6 клас

Переглядів: 369 | Додав: Matvienko | Дата: 10.12.2017 | Коментарі (0)

Подія такого формату вперше в Попаснянському районі! 7 грудня Комишуваський НВК став майданчиком для відтворення організації ООН.
Яскраве відкриття І Моделі ООН в Попаснянському районі: привітання шановних гостей, представлення від 51 делегата,національний костюм та неперевершені страви.

Переглядів: 350 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 348 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

05.12.2017 команда Комишуваського НВК взяла участь у районному військово-спортивному фестивалі-конкурсі "Готовий служити народу України", присвячений Дню Збройних Сил України

Переглядів: 349 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Та головна проблема навіть не в тому, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Ми вже звикли, що 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

Переглядів: 331 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 30 31 »