17 лютого в Комишуваській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов захід з профорієнтації «Ти і світ професій» для учнів 9-11 класів.

На заході були присутні: голова Комишуваської селищної ради Ткаченко В.Л.; представник Попаснянського районного центру зайнятості Євтушенко Д.К.; представники Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту Майданович Л.В. та Коцюба Я.А.

Захід пройшов на високому рівні, учні продемонстрували проекти про різні професійні галузі, на які є попит в нашому регіоні.

Переглядів: 472 | Додав: Matvienko | Дата: 05.05.2014 | Коментарі (0)

Дружня зустрічь з волейболу, пройшла в лютому серед збірної команди дівчат, збірної хлопців та збірної вчителів.

І місце одержала команда хлопців, ІІ - вчителів, ІІІ -  дівчат.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 418 | Додав: Matvienko | Дата: 05.05.2014 | Коментарі (0)

Свято яке відбулося в 1 класі.

Переглядів: 579 | Додав: Lysenko | Дата: 22.04.2014 | Коментарі (0)

З 1 лютого в школі розпочався місячник природознавчих знань.  Почався він виставкою "Стоп кадр" де діти 6-11 класів представили фотографій рослин, тварин, епізодів їхнього життя, а учні 1-6 класів прийняли участь у виставці малюнків «Чарівний світ природи». Прес-центри 7-11 класів випустили стеннівки "Біологія – наука про живу природу".  14 лютого всі учні школи прийняли участь у виставці-конкурсі "Який прекрасний цей світ, подивись!"(вироби з природнього матеріалу). Цілий тиждень учні 6-10 класів мандрували країною кросвордів на знання географії. В кожному класі проведені різні заходи: учні 5 класу змагалися в брейн - рингі «Дивовижний світ природи», інтелектуально-пізнавальна  гра «Твої сусіди по планеті» для учнів 8-9 класу, вікторина «Географічний калейдоскоп» (6 клас), пізнавальна гра «Мандрівка овочів» (6-7 класи) та інші позакласні заходи з географії та біології.
Переглядів: 445 | Додав: Matvienko | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)

Кожен рік проходить улюблений конкурс "Дитячі улюбленці" де учні демонструють виготовлені своїми руками іграшки. Усі роботи заслуговують на перемогу, але конкурс є конкурс. Приймати участь у районному етапі конкурсу були відправлені три роботи: "Діти України" - учениці 3 класу Літовченко Олесі, "Домовик" - учня 5 класу Підворотнього Руслана та "Смішарик" - учениці 8 класу Новодран Карини.
Переглядів: 468 | Додав: Matvienko | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

15 січня 2014 року пройшла святкова загальношкільна лінійка, де адміністрація школи нагороджувала грамотами та солодкими призами учнів, які прийняли участь у Всеукраїнських олімпіадах ІІ рівня, а також тих дітей, які  приймали участь у смотрі-концерті 9 січня. Не остались осторонь і вчителі, які готували учнів до концерту, вони також отримали подяки від адміністрації.
Переглядів: 412 | Додав: Matvienko | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні в нашій школі відбувся святковий концерт. Фотографії можна переглянути в фотоальбомі  "Наше свято". Видео можно  скачати тут
Переглядів: 450 | Додав: Софія | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

27 грудня у нашій школі пройшли святкові Новорічні свята для дітей. Фотографії можна переглянути в альбомі Новий Рік.
Переглядів: 429 | Додав: Софія | Дата: 27.12.2013 | Коментарі (0)

25 грудня у 3 класі пройшли українські вечорниці, присвячені новорічним святам. Фотографії можна переглянути у фотоальбомі.
Переглядів: 433 | Додав: Софія | Дата: 25.12.2013 | Коментарі (0)

Переглядів: 427 | Додав: Софія | Дата: 25.12.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 28 29 30 31 »