Логин:
Пароль:

"Сколько б ты ни жил, всю жизнь следует учиться" Сенека

сегодня
Структура 2018-2019 навчального року. День Знань - 3 вересня 2018 р. І семестр - з 3 вересня по 28 грудня, ІІ семестр - з 14 січня по 31 травня 2019 року. Канікули: осінні - з 29 жовтня по 4 листопада 2018 року, зимові - з 28 грудня по 13 січня 2019 року, весняні - з 25 березня по 31 квітня 2019 року. Навчальні екскурсії та практика: 1-4 класи - з 2 червня по 5 червня, 5 - 8, 10 класи - з 2 червня по 13 червня 2019р. Державня підсумкова атестація: 4 клас - 11 травня - 22 травня, 9 клас - 4 червня - 16 червня 2019 р., 11 клас - 23 травня - 29 травня 2019 р. Вручення документів про освіту: 9 клас - 18- 19 червня 2019 року, 11 клас - 31 травня - 1 червня 2019 року!!!
Освітні сайти
Головна » 2018 » Грудень » 5 » «Готовий служити народові України»
«Готовий служити народові України»

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої освіти. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет. Тому, напередодні свята Дня Збройних сил України в Комишуваському НВК I-IIIст. відбувся районний національно – патріотичний вишкіл «Готовий служити народові України», в якому брали участь учні ОНЗ «Попаснянська ЗОШ №1», Попаснянської ЗОШ №21, Попаснянської гімназії №20, Попаснянської ЗОШ №24, Попаснянської багатопрофільної гімназії, Комишуваського НВК та Врубівської ЗОШ. На заході були присутні: голова Попаснянської військово – цивільної адміністрації Сергій Шакун, начальник сектору молоді та спорту Попаснянської РДА Едуард Гаврашенко та методист КУ «Попаснянський РМЦ» Світлана Бондаренко. У своєму звернені до учнівської молоді Сергій Шакун зробив наголос на те, що тримати себе у добрій фізичній формі сьогодні стає дуже важливим, тому такі заняття вкрай необхідні. Свято традиційно розпочалося підняттям державного прапору, виконанням державного гімну та представленням роїв. Програма заходу передбачала наступні етапи: перевірка знань учнів з історії козацтва, розбирання та збирання зброї, подолання «смуги перешкод» і «переправи»,подолання скалодрому. Наприкінці діти пообідали смачною кашею та роз’їхалися додому з купою неперевершених позитивних емоцій. КУ «Попаснянський РМЦ» висловлює подяку керівництву Комишуваського НВК за надану можливість проведення районного заходу та офіцерам групи військово – цивільного співробітництва за допомогу.

Переглядів: 2 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Батькам
Учням