Нелегка військова служба.Ранні підйоми, багатокілометрові пробіжки і сувора дисципліна. А як інакше? Адже солдат має бути кмітливим, дужим, спритним, хоробрим, рішучим, витривалим, одним словом - мужнім. І готуватися до цього треба ще з дитинства. Ось хлопці 3 класу і спробували показати себе надійними захисниками Вітчизни в конкурсній програмі " Ми на варті Батьківщини"

Переглядів: 306 | Додав: Matvienko | Дата: 05.12.2018 | Коментарі (0)

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої освіти. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет. Тому, напередодні свята Дня Збройних сил України в Комишуваському НВК I-IIIст. відбувся районний національно – патріотичний вишкіл «Готовий служити народові України», в якому брали участь учні ОНЗ «Попаснянська ЗОШ №1», Попаснянської ЗОШ №21, Попаснянської гімназії №20, Попаснянської ЗОШ №24, Попаснянської багатопрофільної гімназії, Комишуваського НВК та Врубівської ЗОШ. ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: Matvienko | Дата: 05.12.2018 | Коментарі (0)