Логин:
Пароль:

"Сколько б ты ни жил, всю жизнь следует учиться" Сенека

сегодня
Структура 2018-2019 навчального року. День Знань - 3 вересня 2018 р. І семестр - з 3 вересня по 28 грудня, ІІ семестр - з 14 січня по 31 травня 2019 року. Канікули: осінні - з 29 жовтня по 4 листопада 2018 року, зимові - з 28 грудня по 13 січня 2019 року, весняні - з 25 березня по 31 квітня 2019 року. Навчальні екскурсії та практика: 1-4 класи - з 2 червня по 5 червня, 5 - 8, 10 класи - з 2 червня по 13 червня 2019р. Державня підсумкова атестація: 4 клас - 11 травня - 22 травня, 9 клас - 4 червня - 16 червня 2019 р., 11 клас - 23 травня - 29 травня 2019 р. Вручення документів про освіту: 9 клас - 18- 19 червня 2019 року, 11 клас - 31 травня - 1 червня 2019 року!!!
Освітні сайти
Головна » 2018 » Листопад » 26 » Екскурсія до Києва
Екскурсія до Києва

Ось і завершилася наша захоплююча подорож до величного і могутнього Києва! Ми щиро дякуємо військовому капелану Миколі Візеру за чудові два дні екскурсії!
За цей час ми відвідали Києво-Печерську Лавру, Свято-Володимирський собор, Музей-аптека Фрідріха Бунге,яка зачарувала нас таємничістю та подихом історії, музей мікромініатюр у виконанні майстра Миколи Сядристого, піднімалися на дзвіницю Успенського собору, де відкривалася вся краса міста.
Нас запросили в посольство Латвії. Там, нам показали фільм на англійській мові "The Pagan King"(Обручка Намейса), історія легендарного короля земгалів (одного із балтських латиських племен) Намейса, який в 13 сторіччі кинув виклик експансії хрестоносців. А також спілкувалися з латвійським послом Юрісом Пойкансом, який відзначив,що на сьогодні вивчення англійської мови повинно бути в пріоритеті,щоб мати можливість подорожувати.
Не менш важливим було запрошення нас до Печерської РДА міста Києва, де ми мали зустріч з її головою Мартинчуком Сергієм Олександровичем, який наголосив,що почуття гідності і патріотизму повинно бути у кожного громадянина,що навчання у школі - це ключ до великих звершень.
За ці два дні, ми ще більше полюбили нашу столицю. Сподіваємося, що це ще не кінець нашого знайомства з Києвом. Щиро дякуємо організаторам цього освітнього проекту за прекрасну можливість долучити учнів до вивчення свого краю!!!

Переглядів: 2 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Батькам
Учням