Адміністрація, вчителі та учні Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" висловлюють щиру подяку БФ "Восток - SOS" і MONDO, за підтримку НАШИХ ЮНИХ ТУРИСТІВ та закупівлю ПРОФЕСІЙНИХ ЗАЦЕПІВ на новий крутий скалодром!)))
Завдяки ним, заняття з туризму стали більш безпечними та комфортнішими!
Продовжуємо нашу тісну співпрацю, та запрошуємо Вас у гості!!)))

Переглядів: 283 | Додав: Matvienko | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 277 | Додав: Matvienko | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні учні 3 класу були продавцями та покупцями, а потім створили дві групи "Санстанція" та "Рекламне агенство" в яких складали правила уникнення захворювань та вчилися рекламувати українські страви.

Переглядів: 296 | Додав: Matvienko | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Ось і завершилася наша захоплююча подорож до величного і могутнього Києва! Ми щиро дякуємо військовому капелану Миколі Візеру за чудові два дні екскурсії!
За цей час ми відвідали Києво-Печерську Лавру, Свято-Володимирський собор, Музей-аптека Фрідріха Бунге,яка зачарувала нас таємничістю та подихом історії, музей мікромініатюр у виконанні майстра Миколи Сядристого, піднімалися на дзвіницю Успенського собору, де відкривалася вся краса міста.
Нас запросили в посольство Латвії. Там, нам показали фільм на англійській мові "The Pagan King"(Обручка Намейса), історія легендарного короля земгалів (одного із балтських латиських племен) Намейса, який в 13 сторіччі кинув виклик експансії хрестоносців. А також спілкувалися з латвійським послом Юрісом Пойкансом, який відзначив,що на сьогодні вивчення англійсько ... Читати далі »

Переглядів: 302 | Додав: Matvienko | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Осінь, осінь, осінь,
Ти - ласкава казка!
І в осінню днину
Годі сумувать!
Осінь, осінь, осінь,
Ти - остання ласка!
Здрастуй, диво-осінь! -
Буду я співать!
Свято осені у 3 класі. Співали, танцювали, грали в ігри, ласували дарунками осені.

Переглядів: 309 | Додав: Matvienko | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 301 | Додав: Matvienko | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Зі святом "День захисника України" учні Комишуваського НВК разом з вчителем Степановим С.В. вітали справжніх воїнів-захисників: Кишиченко В'ячеслава, Субботу Романа, Самойленко Максима.
Ми славу співаєм
Героям країни,
Воїнам світла —
Захисникам України,