Лютий - місячник природознавчих знань
З 1 лютого в школі розпочався місячник природознавчих знань.  Почався він виставкою "Стоп кадр" де діти 6-11 класів представили фотографій рослин, тварин, епізодів їхнього життя, а учні 1-6 класів прийняли участь у виставці малюнків «Чарівний світ природи». Прес-центри 7-11 класів випустили стеннівки "Біологія – наука про живу природу".  14 лютого всі учні школи прийняли участь у виставці-конкурсі "Який прекрасний цей світ, подивись!"(вироби з природнього матеріалу). Цілий тиждень учні 6-10 класів мандрували країною кросвордів на знання географії. В кожному класі проведені різні заходи: учні 5 класу змагалися в брейн - рингі «Дивовижний світ природи», інтелектуально-пізнавальна  гра «Твої сусіди по планеті» для учнів 8-9 класу, вікторина «Географічний калейдоскоп» (6 клас), пізнавальна гра «Мандрівка овочів» (6-7 класи) та інші позакласні заходи з географії та біології.
Переглядів: 449 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0