Ура!!! Ура!!! Ура!!! Отримали листа. Учні 3 класу Комишуваського НВК "ЗНЗ - ДНЗ" смт. Комиушваха Попаснянського району Луганської області дякують за привітання і подарунки учнів Ставищенської ЗОШ I - III ступенів Брусилівського району Житомирської області.Нам дуже сподобалися ваші ангелочки і кожен з дітей поніс додому частинку вашої душі. Всі були схвильовані!!! Дікуємо! Цей проект з/ єднав учнів та вчителів з різних куточків України.

Переглядів: 270 | Додав: Matvienko | Дата: 16.01.2019 | Коментарі (0)

За вікном сніжок летить,
вітром завіває.
Тож спішіть усі до нас
на свято Миколая
Учні 4 класу прийшли святково вдягнені з гарним настроєм. В класі склалася тепла, дружня, радісна, сімейна атмосфера за святковим столом. Діти розповідали за отримані подарунки. Максим Мінасенко подарував подарунок зроблений своїми руками вчительці та другу, чарівну ялинку. Діти співали, жартували, розповідали вірші, грали в ігри, а також писали листівки Святому Миколаю на тему «Цього року мені вдалися різні хороші справи». Дай вам боже, діти, щоб ваш янгол охоронець завжди оберігав Вас, а Святий Миколай приходив до Вас кожен рік.

Переглядів: 299 | Додав: Matvienko | Дата: 16.01.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 319 | Додав: Matvienko | Дата: 18.12.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 311 | Додав: Matvienko | Дата: 18.12.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 335 | Додав: Matvienko | Дата: 18.12.2018 | Коментарі (0)