Відбулася інтелектуальна гра «Щасливий випадок» між командами 11 класу та 9 класу. Учні змагалися в знаннях географічних відкриттів, вмінні визначати координати, відповідати на запитання та тестові завдання. Команди показали гарні знання про країни Європи, їх символіку, устрій, господарство, традиції.

Переглядів: 300 | Додав: Matvienko | Дата: 23.03.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 299 | Додав: Matvienko | Дата: 23.03.2019 | Коментарі (0)

5 лютого у Комишуваському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» пройшов "День безпечного Інтернету" в якому взяли учні 2-11 класів. Серед учнів 2-11 класів було проведено творчий конкурс малюнків, плакатів, постерів про важливість навичок безпечного користування Інтернетом. Також було проведено анкетування на тему: «Рівень поведінки в Інтернеті». Переглянуті інформаційні відеоролики «Безпечний Інтернет». З учнями 5-8 класів обговорили такі теми: «Можливості Інтернету», «Яка небезпека нас чекає в Інтернеті», «Як захистити себе в Інтернеті». Працювали із сайтом «Онляндія – безпечна веб-країна», підготували презентацію «Безпека в Інтернеті». Між учнями 9-11 класів пройшов диспут на тему «Інтернет: за т ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: Matvienko | Дата: 23.03.2019 | Коментарі (0)