В сучасному світі дітей необхідно готувати до життя в умовах глобалізації. Це передбачає необхідність не тільки давати учням знання, а й навчити використовувати їх в повсякденному житті. Потрібно створити однакові можливості дітям, щоб вони успішно розвивалися і сприяли прогресу в майбутньому. Головне завдання  - «відкрити» кожного учня, знайти в ньому щось особливе і неповторне, розширити знання про свої права і навчитися користуватися ними у повсякденному житті. І саме цим займається проект «Глобальна освіта – знаємо права людини. Школа – територія прав людини».

Благодійний фонд «Восток SOS» (Київ, Україна), Mondo (Таллінн, Естонія) в партнерстві з Освітнім Будинком прав людини (Чернігів, Україна) при підтримці Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини» об’явив конкурс для активних шкіл Луганської області. Навчальна програма проекту розроблена естонськими і українськими експертами, вчителями і тре ... Читати далі »

Переглядів: 657 | Додав: Matvienko | Дата: 15.01.2017 | Коментарі (0)