Логин:
Пароль:

"Сколько б ты ни жил, всю жизнь следует учиться" Сенека

сегодня
Структура 2018-2019 навчального року. День Знань - 3 вересня 2018 р. І семестр - з 3 вересня по 28 грудня, ІІ семестр - з 14 січня по 31 травня 2019 року. Канікули: осінні - з 29 жовтня по 4 листопада 2018 року, зимові - з 28 грудня по 13 січня 2019 року, весняні - з 25 березня по 31 квітня 2019 року. Навчальні екскурсії та практика: 1-4 класи - з 2 червня по 5 червня, 5 - 8, 10 класи - з 2 червня по 13 червня 2019р. Державня підсумкова атестація: 4 клас - 11 травня - 22 травня, 9 клас - 4 червня - 16 червня 2019 р., 11 клас - 23 травня - 29 травня 2019 р. Вручення документів про освіту: 9 клас - 18- 19 червня 2019 року, 11 клас - 31 травня - 1 червня 2019 року!!!
Освітні сайти
Друзі сайту
Головна » 2018 » Лютий » 21 » 15.02.2018 р. Комишуваський НВК увійшов до спільноти шкіл, які впроваджують у себе пілотний проект «Кар’єра зі школи: вибір і планування»
21:02

Підписавши меморандум, ми беремо на себе відповідальність за успішне впровадження проекту на базі нашого НВК.
Адже нам не байдуже майбутнє наших випускників. Навчаючи їх десять років, ми маємо моральні зобов’язання зробити все від нас залежне задля їх подальшого успіху.
Проект «Кар’єра зі школи: вибір і планування» - це чудовий інструмент для розкриття потенціалу кожного учня, адже, стати успішним та зайняти «власну» ланку у суспільстві більші шанси у того, хто знає про кар’єрні можливості, різноманіття професій та власні якості.
Мене відверто вразив масштаб проекту. Дуже приємно бачити та розуміти, що майбутнім наших дітей переймаються багато людей, серед яких представлені успішні бізнесмени, державні високопосадовці та, звичайно, наші українські вчителі.
Ви тільки уявіть, 300 шкіл виявили бажання стати учасниками проекту, з яких організатори відібрали лише 100. Керівник кожного, з відібраних навчальних закладів підписав меморандум, засвічуючи своє серйозне ставлення до проекту.
Дуже приємно, що сьогодні в столиці нашої держави зібрались навчальні заклади з усіх куточків України - від Луганщини до Закарпаття. Всіх нас об’єднує одне спільне прагнення: випустити зі школи цілеспрямовану людину, яка орієнтується у викликах ХХІ століття, має чітку мету у житті та план її досягнення.
Спонсорами цього проекту виступають багато українських компаній. Основний принцип його - зменшення «кадрового голоду» на українському ринку праці за рахунок молоді та зупинення відтіку професійних кадрів за кордон. Як сказала голова правління Центру «Розвитку КСВ» Марина Саприкіна: «Ми дуже хочемо, щоб наші діти залишались працювати в Україні. Побудувати успішну кар’єру в Україні можно!»

Переглядів: 23 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Батькам
Учням