«Шлях звільнення кожної нації від поневолення густо кропиться кров’ю ворожою і своєю» Симон Петлюра.
Під таким гаслом пройшла виховна година "День пам'яті героїв Небесної сотні" для учнів 9-11 класів

Переглядів: 299 | Додав: Matvienko | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Підписавши меморандум, ми беремо на себе відповідальність за успішне впровадження проекту на базі нашого НВК.
Адже нам не байдуже майбутнє наших випускників. Навчаючи їх десять років, ми маємо моральні зобов’язання зробити все від нас залежне задля їх подальшого успіху.
Проект «Кар’єра зі школи: вибір і планування» - це чудовий інструмент для розкриття потенціалу кожного учня, адже, стати успішним та зайняти «власну» ланку у суспільстві більші шанси у того, хто знає про кар’єрні можливості, різноманіття професій та власні якості.
Мене відверто вразив масштаб проекту. Дуже приємно бачити та розуміти, що майбутнім наших дітей переймаються багато людей, серед яких представлені успішні бізнесмени, державні високопосадовці та, звичайно, наші українські вчителі.
Ви ті ... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: Matvienko | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)