Загальношкільні батьківські збори

17 березня 2017 року в Комишуваському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» пройшли загальношкільні батьківські збори на яких були розглянуті наступні питання:

1. Проект «Нова Українська школа»;
  2. Концепція розвитку Комишуваського НВК в рамках цього проекту (мета і сприяння);
  3. Результати участі в проекті «Глобальна освіта - знаємо права людини» (досягнення і плани);
  4. Вибори омбудсмена НВК, членів комісії з питань прав людини, та фінансового комітету.

Результати:

Омбудсмен НВК – Степанов С.В. – вчитель історії і права.

Комісія з прав людини: Коцина І.В (пр. вчителів), Оніщенко Г. (пр. учнів), Мінасенко Л.П. (пр. батьків), Богданов С.Є. (пр. працівників), Матвієнко В.І. (пр. адміністрації).

Фінансовий комітет: Федорова С.Г. (пр. батьків), Богданова О.В. (пр. адміністрації), Побережна С.І. (пр. працівників), Земляна Н.С. (пр. вчителів), Ємельянова М.А. (пр. учнів).

1. Лекція та огляд відеофільму з питання «Запобігання дитячого суїциду».
Переглядів: 367 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0