Відбулась очікувана поїздка до Київа.

Група дітей учасників моделі ООН в Попаснянському районі із різних шкіл відвідала столицю. Два дні наша група робила піші екскурсії по центру Київа. Ми обійшли увесь стародавній центр Київа, побували на місцях історичних подій від Князівської доби до часів Революції Гідності. Особливе враження справило на дітей відвідування аптеки-музею та музею медицини.Вперше в житті учні були прийняті в іноземному посольстві. Латвійські дипломати поспілкувались із дітьми зі Сходу. Втомлені але переповнені враженнями діти повернулись додому. Цю подорож зробила можливою допомога багатьох людей і перш за все військового капелана о. Миколи. Саме він ув організатором, координатором та екскурсоводом в нашій подорожі. Велика подяка всім кто долучівся до нашої пригоди.

Переглядів: 282 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0