"Свято Букваря"

На веснянім видноколі зайнялась зоря

Свято в школі! Свято в школі! Свято Букваря!

Такими чудовими словами розпочалося свято «Прощання з Букварем» для учнів 1 класу Комишуваського НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Здається, ще тільки вчора першокласники переступили поріг школи, а вже ця книжка ввела учнів у світ літер і звуків, навчила читати, познайомила з новими словами.

Класна кімната сьогодні особлива. Вишиті рушники, повітряні кульки,  плакати, квіти підкреслили святковість цього головного моменту в житті першокласників - прощання з прочитаною книгою.

Інна Петрівна, наша перша вчителька, надзвичайно емоційно починає свято.  Позаду 8 місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху й щирих сліз, але і перших перемог.

На святі була присутня вся класна родина: учні, батьки. Вчителі, гості. Діти старанно готувалися: виразно декламували вірші, співали пісеньки, танцювали, відгадували загадки тітоньки Сови. А Букварик подарував чарівну квіточку і нову книжечку «Післябукварик».

Весь цей час з ними була і їх дбайлива вчителька Інна Петрівна Украінцева. Багато свят протягом року вона підготувала і провела з учнями. Завжди привітна, емоційна, сьогодні була ще й схвильована. А як же! Це підсумок! І можна сміливо ставити найвищий бал.

На згадку про свято директор НВК Богданова О.В. нагородила першокласників грамотами та вручила перші медальки.

Свято добігає кінця. Діти прощаються з Букварем, посміхаються, радіють, що все у них вийшло. Звісно першокласники, заслужили на святковий пиріг, про який подбали батьки.

Нехай щастить нашим дітям і вчительці у подальшому шляху навчання.

Батьки учнів 1 класу.

Переглядів: 385 | Додав: Matvienko | Рейтинг: 0.0/0