Міліція на допомогу дітям
                  Посада, прізвище і'мя по батькові про працівників СКМСД ( начальник СКМСД Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області майор міліції  Товкач Ірина Вікторівна, оперуповноважений СКМСД Попаснянського РВ ГУМВС України  в Луганській області лейтенант міліції Поляк Ірина Ігорівна.
               Адреса, за якою розміщений робочий кабінет СКМСД (м. Попасна, вул. Водопровідна, 4, адміністративний будинок Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області, кабінет № 34.
               Електронну адресу Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області (popasnaya-rv@yandex.ua), ВКМСД ГУМВС України в Луганській області (vkmsdlugansk@ukr.net), УКМСД МВС України ( ditypolice@mvs.gov.ua).
             Територію Комишувахи обслуговує дільничний інспектор міліції Воронін Дмитро Вікторович телефон 050-58-66-266.
              Заступник начальнику відділу - начальник міліції громадської безпеки підполковник міліції Комаров С.Б. робочий телефон 2-12-02.
               Чергова частина Попаснянський РВ УМВС працює цілодобово за адресою м. Попасна вул. Водопровідна, 4 телефон 102 або 2-08-02, 2-03-02
Переглядів: 481 | Додав: Софія | Рейтинг: 0.0/0