Хай буде все як ти бажаєш,
Твій настрій буде хай казковим,
Життя цікавим і чудовим.
Бажаєм успіхів в навчанні
І перемог в усіх змаганнях,
Пригод веселих , друзів гарних,
Багато світлих днів безхмарних.

Переглядів: 301 | Додав: Matvienko | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 289 | Додав: Matvienko | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

15 березня в Комишуваському НВК відбулася перша зустріч-тренінг з батьками майбутніх першокласників на тему: «Мандрівка до Нової української школи». Тренінг почався з ранкової зустрічі. Батьки ділилися на групи виконуючі різні вправи з цеглинками, складали правила класу, та інше. В кінці зустрічі майбутній педагог Прокопенко М.О. запропонувала оцінити все прослухане за НУШ по шкалі оцінювання. Зустріч-тренінг завершився за смачним чаєм та солодкими цукерками. До зустрічі, шановні батьки, сподіваюсь на плідну роботу з вами.

Переглядів: 319 | Додав: Matvienko | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

Метою заходу був розвиток навичок критичного сприйняття політичної реклами. На прикладі виборчої компанії у вигаданій країні Мурляндії діти навчались роспізнавати маніпуляції, визначати фейки та критично аналізувати виборчи програми. Майбутні виборці ознайомились із корисними інтернет ресурсами, на яких можно отримати перевірену інформацію. Подібні заняття виховують соціально активних та відповідальних громадян.

Переглядів: 291 | Додав: Matvienko | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

Щоб глибше ознайомити дітей з життям та творчистю українського поета та показати , як поет оспівує красу рідного краю, вихователі групи "Дзвіночки" Суббота М.В. ,Коцина І.В. виготовили власноруч лепбук " Маленьким українцям про Великого Тараса", та провели з дітьми заняття з використовуванням цього лепбуку. Вихователі ставили перед собою мету донести до дошкільнят красу і багатство рідної мови , розвивати мовленнєві здібності дітей , виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси.

Переглядів: 319 | Додав: Matvienko | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »