Переглядів: 308 | Додав: Matvienko | Дата: 15.04.2018 | Коментарі (0)

Стартувало перше заняття модуля № 2 для 7-8 класів "Дослідження професій ". Учні висловлювали свої думки щодо своїх планів на майбутнє, обговорювали певні види просій та їх важливість. Це була захоплююча дискусія, тож попереду ще багато цікавих занять, які (сподіваюся) допоможуть нашим учням зробити правильний вибір у житті.
  Кар'єра - не тільки вид занять людини, його просування на професійному поприщі, але й досягнення інших поставлених цілей, поліпшення становища в суспільстві. Також іноді в це поняття включають можливі майбутні зміни у сфері роботи, що відбуваються з часом внаслідок набуття досвіду.

Переглядів: 302 | Додав: Matvienko | Дата: 15.04.2018 | Коментарі (0)