У Посольстві Латвії в Україні відбулася надзвичайно душевна зустріч з учнями школи селища Комишуваха Луганської області, що знаходиться на межі зони військового конфлікту. Діти відвідали посольство на запрошення Посла Латвії Юріса Пойканса, аби отримати позитивні емоції та відволіктися від складних реалій, в яких вони живуть. Посол розповів учням про дружбу України і Латвії та поділився корисними настановами щодо важливості вивчення іноземних мов. Крім того, маленькі українці подивилися латвійський фільм - комедію «Mazie laupītāji» ("Маленькі розбійники") та отримали солодкі подарунки з Латвії.

Переглядів: 353 | Додав: Matvienko | Дата: 10.02.2018 | Коментарі (0)

3 лютого на базі Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" пройшов Чемпіонат Луганської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Участь у змаганнях прийняли 8 команд.
Перемогу отримали серед старшої вікової групи:
І місце - Северодонецкий центр туризму;
ІІ місце - "Сокіл" м.Лисичанськ;
ІІІ місце - Команда Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ".
Серед молодшої вікової групи:
І місце - Северодонецкий центр туризму;
ІІ місце - Команда Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ";
ІІІ місце - "Сокіл" м.Лисичанськ.
Серед дорослих:
І місце - Севе ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: Matvienko | Дата: 10.02.2018 | Коментарі (0)

Наша гордість! Спільна команда Комишуваського НВК та Врубівськоі ЗОШ, яка завоювала бронзові мeдалі на змаганнях з настільного тeнісу! Ми вами пишаємось!!! :):):):)

Переглядів: 345 | Додав: Matvienko | Дата: 10.02.2018 | Коментарі (0)

Акція " Допоможемо птахам взимку".
Біля вікон класу учні розвішують годівниці і кожної зими із задоволенням підгодовують пташок, спостерігаючи за ними із вікна

Переглядів: 328 | Додав: Matvienko | Дата: 10.02.2018 | Коментарі (0)