- Погляньте, як хороше в нашій залі! А знаєте чому? Зустрічали свято Святого Миколая. Цей добрий дідусь разом з янголятами, завітав у дитячу ланку Комишуваського НВК, а чортик різочками наказав неслух'яних. Слухали пісні, водили хороводи, усі слухняні діти отримали солодкі подарунки! Зі Святом всіх людей вітаємо. Щастя, здоров'я, миру всім вам бажаємо.

Переглядів: 345 | Додав: Matvienko | Дата: 23.12.2017 | Коментарі (0)

Грамотою нагороджується колектив вихователів Комишуваського НВК "ЗНЗ-ДНЗ"за зайняте І місце в районному огляд-конкурсі творчих авторських робіт з образотоворчого мистецтва "УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ" (номінація -творча робота працівника). Вітаємо вас, дівчата, наснаги та подальших успіхів у роботі!!!!

Переглядів: 313 | Додав: Matvienko | Дата: 23.12.2017 | Коментарі (0)