Подія такого формату вперше в Попаснянському районі! 7 грудня Комишуваський НВК став майданчиком для відтворення організації ООН.
Яскраве відкриття І Моделі ООН в Попаснянському районі: привітання шановних гостей, представлення від 51 делегата,національний костюм та неперевершені страви.

Переглядів: 347 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 345 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

05.12.2017 команда Комишуваського НВК взяла участь у районному військово-спортивному фестивалі-конкурсі "Готовий служити народу України", присвячений Дню Збройних Сил України

Переглядів: 343 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Та головна проблема навіть не в тому, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Ми вже звикли, що 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

Переглядів: 327 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

Улюблений конкурс відбувся!
Цього року в "КОЛОСОК-осінній-2017", прийняло участь 30 учнів, чекаємо результатів!

Переглядів: 408 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня волонтера проведено тренінг для учнів 8-11 класів  «Поспішайте творити добро!»

Переглядів: 353 | Додав: Matvienko | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)